Gastronomia

Coś więcej niż zwykłe jedzenie

Zasmakuj tego, co gotujemy z pasją i zaangażowaniem

Podstawą naszej restauracji jest tworzenie potraw na bazie świeżych, sezonowych i najwyższej jakości składników od lokalnych dostawców. Dla gości Hotelu Zodiak codziennie czeka śniadanie w formie szwedzkiego stołu, a w słoneczne dni będziecie mogli delektować się pysznymi potrawami na świeżym powietrzu.

Szef kuchni zadba o to, aby wasze kubki smakowe na długo zapamiętały smak naszych potraw, a nasza obsługa kelnerska dopilnuje, abyście czuli się dobrze i komfortowo przez cały czas pobytu w Naszej restauracji.

Do waszej dyspozycji mamy elegancko zaaranżowaną salę główną oraz niewielką kameralną – idealną na spotkania w gronie rodziny lub przyjaciół. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, abyście czuli się komfortowo w cieplejsze, letnie dni. Dodatkowo jesteśmy dla Was otwarci codziennie od godziny 6:00 do 21:00.

Oferty specjalne

Wyjątkowe oferty dla Ciebie

Wkładka Zimowa

Pyszne zimowe przysmaki serwowane prosto od szefowej kuchni  Wyborne potrawy oraz aromatyczne napoje czekają na Państwa Zapraszamy do naszej restauracji lub...

Święta z Zodiakiem Catering Wigilijny

Tak jak w każdym roku, zbliża się ta 𝐦𝐚𝐠𝐢𝐜𝐳𝐧𝐚 𝐩𝐨𝐫𝐚.
Nie trać czasu na stanie godzinami w kuchni!

Menu jesienne

Każda pora roku posiada swoje smaki oraz wyśmienite dania.

U nas możesz czuć się bezpiecznie

Procedury bezpieczeństwa i działania Restauracji Hotel Zodiak realizowane w związku z pandemią COVID-19 są oparte o bieżące zalecenia Ministerstwa Zdrowia, Głównego...