Hotel

Pokoje jednoosobowe

Nasz hotel jest położony z dala od hałaśliwych i ruchliwych ulic, dzięki czemu możemy zagwarantować Wam ciszę i spokój przez cały czas Waszego pobytu.

Pokój Jednoosobowy

Pokój dwuosobowy

Pokoje dwuosobowe

Nasze pokoje zostały zaprojektowane tak, abyście czuli się jak u siebie. Dla nowożeńców oferujemy także elegancki pokój z łożem małżeńskim, a w przypadku przyjęcia liczącego ponad 100 osób wynajęcie wyżej wymienionego pokoju jest bezpłatne.

Pokój trzyosobowy

Nasze pokoje są idealnie przystosowane dla gości indywidualnych, ale także dla rodzinz dziećmi oraz grup turystycznych czy gości weselnych. Po długim dniu będziecie mogli się w ciszy i spokoju zrelaksować, skorzystać z billarda, tenisa stołowego lub mini siłowni.

Pokój trzyosobowy

Pokoje są wyposażone w łazienkę z suszarką do włosów oraz kompletem ręczników. Jest również telewizor oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Doba hotelowa rozpoczyna się o 14:00, a kończy o 10:00. W cenę pobytu wliczone jest pyszne śniadanie, podawane od godziny 6:00 do 10:00, w formie szwedzkiego stołu, przygotowane przez naszego szefa kuchni gotującego z ogromną pasją.